html templates


Silivri Hurdacılar

Yigit Metal Hurda Her nevi Metal Hurda Demir Alüminyum Sarı Bakır ve Diger Hurda Çesitleri degerine güncel piyasa fiyatlarından yerinizden alınır satılır!

Hurdaplastik

Silivri Hurda Hurdacılar Hurdacı

Silivri 'de Muhtelif hurdalarınızı en güncel fiyatlarla değerinde ve nakit olarak satın almaktayız. Fiyatlar mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel plastik alım satım fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Plastikhurdasi

Silivri 'de Hurda Alan hurdacılar Hurdacı

Çeşitli Metal Hurda Fiyatları, Hurda Demir Fiyatları, Hurda Sac Fiyatları, Güncel Metal Hurda Fiyatları, Hurda Aliminyum sarı bakır Fiyatları, Krom Hurda Fiyat..Hurda Demir alım satım işi yapan Hurdacılar

Geri Dönüşüm Sitemleri

Silivri Hurdacılık Hurdacı hurdacısı Hurdacıları

Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Kablo Hurdası, Pirinç (Sarı) Hurdası, Kurşun Hurdası, Çinko hurdası, Krom Hurdası,  Sert Antiminyum Hurdası, Plastik Hurdası, Kağıt Hurdası ve diğer tüm geri dönüştürülebilir hurdalar.

HurdaPlastik

Silivri Hurda Geri Dönüşümcüler

YÜKSEK HACİMLİ PLASTİK
HURDA KASA PLASTİKLERİ
ELTEKS HURDASI MOBLEN HURDASI DAMACANA - PET PLASTİĞİ HURDASI PLASTİK ŞİŞE ve BİDON HURDASI İ

Vizyonumuz & Misyonumuz

Yiğit Hurdacılık 1992 yılında Hasan Yiğit Gülsün tarafından Hurdacılık ve geri dönüşüm alanlarında faaliyet göstermek üzere İstanbul ili Pendik ilçesi Kurtköy beldesin'de kurulmuştur.Bu sektörde her geçen gün büyümüş ve zamanlı güven ve istikrar odağı olmuştur.

Raf

Aldığımız Hurdalar

Hurda, hurda bakır, hurda bakır kablo, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda demir alım satımı yapan Yiğit Hurda her türlü hurdalarınızı alıyor paket sac rulo sac demir talaşı demir aliminyum antimyon bakır paslanmaz krom nikel

Raf

Katkılarımız

...Hurdaların ekonomiye kazandırılmasını sağlayan firmamız hemde çevreyi korumak gibi görevi yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır.İlkesi ise kalite ve güvenle bu yolda ilerlemektir.Temel prensibi ise öncelikle müşteri menmuniyetidir

raf

Hakkımızda

kendi depo ve tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.İlkesi ise kalite ve güvenle bu yolda ilerlemektir.Temel prensibi ise öncelikle müşteri menmuniyetidirstemleri ile mekanlarınız da ferahlık ve düzen sağlamaktayız!

İrtibat Formu

Aşağıdaki Formu doldurarak bizden bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz

Address

Merkez Depo: 
Sanayi Mah Bosna sok no: 8 Kurtköy Pendik
İSTANBUL - TURKEY


Email: hasan_yigitgulsun@hotmail.Com
Tel /Fax : 
Gsm : 0 532 287 50 16
        
          

Links

HurdacılarDost Siteler;